Menu
Sepetim

Kişisel Bakım Ürünleri

PAKET İÇERİĞİNDE NELER VAR?5 Adet Evde Aesthetic Eyes Cocktail Serum.5 Adet Cilt Temizleme Mendili5 Adet Fresh Maske1 Adet Hydra 20 Needle1 Adet Anti Septik Sprey..
300₺
PAKET İÇERİĞİNDE NELER VAR?5 Adet Evde Aesthetic Anti-Freckles Cocktail5 Adet Cilt Temizleme Mendili5 Adet Fresh Maske1 Adet Hydra 20 Needle1 Adet Anti Septik Sprey..
300₺
Medishine SPF 50 Güneş Koruyucu Krem 100ml
Yenilendi
Medishine SPF 50 Güneş Koruyucu Krem 100mlÜrünün Özellikleri:İçeriğindeki inci tozları sayesinde açık gözeneklerinizi kapatarak cildinizi doğal bir ışıltı vererek prüzsüz bir hale getirir. Cildinizin güneşe karşı nem tutma kapasitesini Hyaluronik asit ile arttırır. Rozasea (gül hastalığı) ve eg..
250₺
Medishine SPF 50 Güneş Koruyucu Krem 50ml
Yenilendi
Medishine SPF 50 Güneş Koruyucu Krem 50mlÜrünün Özellikleri:İçeriğindeki inci tozları sayesinde açık gözeneklerinizi kapatarak cildinizi doğal bir ışıltı vererek prüzsüz bir hale getirir. Cildinizin güneşe karşı nem tutma kapasitesini Hyaluronik asit ile arttırır. Rozasea (gül hastalığı) ve egz..
150₺
Anti Aging Bakım Set (Gençleştirme Bakım Seti)Bu setler 5 Seansınızı en etkili bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak ürün ve meteryalleri içerisinde bulunduruyor. Aesthetic Serumları profesyonel olarak kullanılan segmentinin en etkili topikal ürünleridir.PAKET İÇERİĞİNDEKİLER5 Adet Aesthetic Hyalu..
300₺
Kaşınızı şekillendirmek istediğiniz yöne doğru tarayınız.Günlük kullanım için uygundur.Uyarılar: Gıda değildir.Sadece harici kullanım içindir.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.Gözle temasından kaçınınız.Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız.Muhafaza koşulları: Direkt güneş ışığınd..
109₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)